Gdy zaklęcie "Czasie, kur**, zwolnij!" nie działa, zadbaj o piękną oprawę ważnych Dni w życiu Twojej Rodziny!

Chciałabyś wyprawić swojemu Dziecku wyjątkowe mini przyjęcie w domu lub w plenerze, ale nie wiesz jak? 

Przeraża Cię ogrom pracy do ogarnięcia? 

Jesteś lepsza w skrupulatnych obliczeniach niż we fruwaniu na szczytach kreatywności? 

Boisz się, że budżet się nie zepnie jak opadnie już confetti?

Nie masz czasu na przekopywanie "internetów" w poszukiwaniu inspiracji na wystrój, przepisów na estetyczne i smaczne menu? 

Nie chcesz wydawać fortuny na przyjęcie w tłocznej i głośnej bawialni albo na animatora?

Spokojnie! Tu wkraczam ja i podaję Ci mój ebook: kompendium totalne jeśli chodzi o "party prep".  

I opisując tam gotowe rozwiązania w poszczególnych modułach (WYSTRÓJ- MENU - SCENARIUSZE ZABAW), chcę być tym ZŁOTYM ŚRODKIEM między tyleż olśniewającą, co przytłaczającą perfekcją Pinteresta/Instagrama a... tym smętnym posiedzeniem nad kotletem, pod serpetyną i balonem.


DLA KOGO?

Ebook "Imprezy dziecinnie proste: przyjęcia dla dzieci pięknie, prosto i niedrogo" to prawie 200 stron gotowych pomysłów i podpowiedzi dla:

PRZYSZŁYCH I POCZĄTKUJĄCYCH RODZICÓW

Dzięki ebookowi, mądrze i kreatywnie zaplanujesz baby shower, chrzciny albo roczek! Przy okazji, zachwycisz gości prostym, a afektownym wystrojem i zabawami, które podkreślają okazję i Bohatera Waszego spotkania!

RODZIN LUBIĄCYCH "CELEBRUJ"

Przygotowany system wystroju oraz menu i zabaw zastosujesz także podczas świętowania prywatnych sukcesów, jubileuszy Dorosłych lub np. Bożego Narodzenia.

WŁAŚCICIELI SAL ZABAW

Jeśli zarządzanie firmą nie daje Ci dużo czasu na wymyślanie tematycznych przyjęć dla Dzieci, oto gotowce: propozycje wystroju pod konkretny motyw przewodni oraz zabawy integrujące Gości. Dopracuj ofertę lokalu i urządzaj najlepsze urodziny w mieście :-)

"IMPREZY DZIECINNIE PROSTE" TO 3 MODUŁY, KTÓRE "ROBIĄ IMPREZĘ". 

A jeśli uznać, że każdy moduł ma w sobie wewnętrzny magazyn, to zajrzyjmy do środka i pokażę Ci całe bogactwo inwentarza:

Może być skromniej, może być z większym rozmachem - to zależy już od Ciebie! Ten moduł jest mocno interaktywny. Część instrukcji DIY znajdziesz w dodatkowym załączniku. Tworzenie girlandy balonowej: w najprostszym tutorialu video.  Dostajesz też 10 gotowych pomysłów na imprezy tematyczne: nie tylko te bajkowe! A papeterię stołu (winietki, pikery) albo girlandę możesz sobie drukować i personalizować - są szablony!

Scenariusze zabaw są podzielone wedle kategorii wiekowej, ale także na zabawy zastane (z którymi dzieci dadzą sobie radę samodzielnie) oraz animacje (gdzie dorosły będzie musiał się chwilowo zaangażować). Znajdziesz tu takie zabawy, które zapadną w pamięć, rozbawią, wzruszą, dadzą się schować do pudełka wspomnień, a także będą  doskonale integrować Gości oraz podkreślać osobowość Bohatera Dnia! Masz gotowce albo pół gotowce (do spersonalizowania) do wydruku: bingo, planszówka, quizy, koncert życzeń itd. 

To ponad 10 przepisów wytrawnych na przystawki, danie główne oraz 10 propozycji deserów wraz z przepisem na domowy tort, które przygotowała mistrzyni słodkich stołów: Ania @kokilka. 

Każdy przepis jest tak skomponowany, aby był bezpieczny dla najmłodszych podniebień oraz tak byś łatwo mogła go sobie modyfikować estetyką lub dodatkowymi składnikami pod wybrany motyw przyjęcia

"Mój ebook nie ma Ci niczego narzucać. Jest jak restauracja z dużym, pełnym przysmaków bufetem. Ja przedstawiam systemowo moc inspiracji, a Ty... idziesz z tacką i wybierasz!" Zależnie od swojego gustu, możliwości czasowych i energetycznych."

.