NAJBLIŻSZY WARSZTAT:

26.07.2023 KRAKÓW: edycja wieczorna, bez dzieci

18:00, restauracja hotelu PURO (na przeciw dworca PKP)

ZAPISY:

kontakt@tabayka.pl

Bo najlepsze pomysły NA SIEBIE najczęściej powstają między garami, a przewijakiem! 

I TAK SAMO JAK TWOJE DZIECKO POTRZEBUJE RAMION DO TULENIA, TAK TY POTRZEBUJESZ BYCIA INDYWIDUALNIE WYSŁUCHANĄ, ODPOWIEDNIO NAKIEROWANĄ, OTULONĄ INSPIRACJĄ, WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM...

Dlatego, gorąco zapraszam Cię na warsztat "Macierzyński i co dalej", którego misją jest:

- edukacja biznesowa oraz rozwojowa dla Mam. Szyta na miarę: bez demonizowania "etat jest blee", "własny biznes rulez", "tylko freelance"! Pochylamy się nad każdą z tych opcji, bo każda z nich jest okej! :-)

- odpowiadać na potrzeby Mam: nie fantazjujemy o budowaniu imperium, nie skaczemy między czernią i bielą: dom albo kariera, ale dopasowujemy własny potencjał do indywidualnego kontekstu życiowego, wśród małych dzieci i (wreszcie!) świadomych wyborów;

- konkretnie pokazać jak "zakładać tę maseczkę tlenową najpierw sobie, a potem dziecku", bo na warsztat przychodzisz ze swoim Maluszkiem, ale "dla siebie"! To tutaj spotkasz inne Mamy z dziećmi, które są w podobnym miejscu w życiu. I to tutaj poczujesz się zaopiekowana wymianą doświadczeń, wiedzy i ćwiczeń, otoczona atmosferą pikniku boho, z ciepłą kawą, poczęstunkiem i pamiątkową sesją foto na pamiątkę. 

To tutaj masz się czuć ważna i gotowa do spełniania się :-)


DLA KOGO jest warsztat "Macierzyński i co dalej?":

DLA MAM OCZEKUJĄCYCH, NA MACIERZYŃSKIM LUB WYCHOWAWCZYM

Zapraszam, jeśli czujesz się zmęczona "dniem świstaka" i czujesz, że chciałabyś przełamać wreszcie rutynę dnia i zrobić coś dla siebie, co pomoże Ci świadomiej spojrzeć na własny rozwój zawodowy?

Zapraszam, jeśli potrzebujesz skutecznie zacząć odchodzić w tą dobrą stronę od życia zawodowego sprzed ciąży, gdyż już wiesz, że tak pozmieniały się priorytety, że... nie chcesz/ nie możesz wracać do tego, co było.

DLA MAM MAJĄCYCH MILION POMYSŁÓW NA SIEBIE: etat, biznes albo coś innego?

Zapraszam, jeśli trwający lub naciągający macierzyński i wychowawczy chcesz wypełnić także pracą nad własnym planem na przyszłość; bez presji otoczenia do powrotu na etat, wbrew namowom osób trzecich na "żyły złota na swoim", w zgodzie ze swoimi wartościami i osobowością.

Zapraszam, jeśli potrzebujesz ukierunkowania w nadmiarze wyborów i pomysłów własnych, bo wiesz, że potrzebujesz nowych wyzwań, ale nie wiesz w którą stronę...

DLA MAM Z DRUŻYNY "ALE CO JA MOGŁABYM INNEGO ROBIĆ?"

Zapraszam, jeśli czujesz, że macierzyństwo zamiast rozwijać, podcina Ci skrzydła samorozwoju; jeśli czujesz, że nie masz siły, ani czasu pomyśleć skąd czerpać spełnienie poza byciem mamą.

Zapraszam, jeśli wydaje Ci się, że obecny kontekst życiowy albo Twoje dotychczasowe doświadczenie lub umiejętności nie dają zbytnich zasobów, by uwierzyć w swoje możliwości do działania i brak Ci pomysłów na "co dalej?"

Zobacz OPINIE Mam, które już miałam zaszczyt gościć na moich warsztatach:

NAJBLIŻSZY WARSZTAT:

26.07.2023 KRAKÓW: edycja wieczorna, bez dzieci

18:00, restauracja hotelu PURO (na przeciw dworca PKP)

ZAPISY:

kontakt@tabayka.pl


.